Урочисте відкриття військово-патріотичної гри «Джура» в Олевську

Учнівська молодь Олевського району взяла участь в урочистому відкритті I етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цього року день відкриття гри співпав з Днем вишиванки, що додало заходу урочистості.

Зі святом учасників козацьких змагань прийшли привітати заступник міського голови Олександр Ніколайчук та заступник голови районної ради Олександр Ковальчук.

Завершили урочисту частину заходу піснями та танцювальними номерами від колективів ЦХЕТУМу «Сузір’я» та «Тіп топ».

У цьогорічній грі беруть участь 22 школи Олевської ОТГ, Білокоровицької ОТГ та Радовля. Згідно правил гри — шкільні рої, боротимуться у вправності з організації табору, численних спортивних та військових випробуваннях.

Підходить до завершення перший день конкурсних змагань, завтра на них чекає майстер-клас «Туризм» та турисько-спортивна смуга перешкод і визначення переможця.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.