Переможцями районного етапу «Джури» стала ЗОШ №2

В Олевську підвели підсумки районного етапу військово-патріотичної гри «Джура». За результатами змагань переможцями став шкільний рій Олевської ЗОШ №2.

Нагадаємо, що 17 травня відбулось урочисте відкриття гри.

Протягом двох днів 240 учнів із 22-х шкіл Олевської ОТГ, Новобілокоровицької ОТГ та села Радовель виборювали першість у змаганнях на знання історії («Відун»), медичної підготовки («Рятівник»), стрільби з пневматичної гвинтівки, стройової підготовки («Впоряд»), таборування та представлення команд («Ватра»). Після ночівлі у польових умовах учнів чекало найсерйозніше випробування – подолання смуги перешкод.

Розпочали нагородження з відзначення представників команд, які показали найкращі результати у конкурсах. Зокрема, директор Олевської організації ТСОУ Л.П. Риндич нагородив спеціальними значками «Влучний стрілець» учня Новобілокоровицької ЗОШ №2 Віталія Хабарова та учня Новобілокоровицької ЗОШ №3 Олександра Жеревчука, які показали найкращий результат зі стрільби з пневматичної зброї, 38 попадань із 50.

Кубками та медалями трійку переможців нагороджував начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко. За результатами змагань перше місце зайняла команда учнів Олевської ЗОШ №2, друге місце посіла Лопатицька ЗОШ, а третє – учні Зубковицької школи.

Наприкінці травня переможці будуть представляти район на обласних змаганнях «Джури».