На День міста дитсадки організували розважальну програму для дошкільнят

Розпочалося святкування Дня міста розвагами для дошкільнят в парку імені Гагаріна. Вже з 11:00 год. центри розвитку дітей та дитячі садочки Олевська організували святкову програму для наймолодших жителів громади.

Працівники закладів дошкільної освіти підготували безліч цікавих розваг: ЦРД №1 «Зірочка» розважали дітей іграми та конкурсами з участю мультиплікаційного героя Лунтика, ЦРД №2«Сонечко» влаштували для дівчаток салон краси та вчили дітей власноруч робити прикраси для волосся, на території ЦРД №3 «Золотий ключик» рибалили, «лікували», куховарили, вихователі дитсадка «Малятко» організували уроки малювання, а ДНЗ «Струмочок» підготував фотозону та танці для всіх бажаючих.

Міська рада придбала для проведення свята канцтовари та цукерки. Подарунки та солодощі для дітей привезли і представники благодійного фонду Олени Тищенко.

Завітали на свято і міський голова Олег Омельчук та його заступник Яків Осипчук, яких теж залучали до конкурсів.

На завершення заходу дітям роздали різнокольорові гелеві кульки з логотипом міста.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в мережі Фейсбук