На джипах та з димовими шашками зустрічали останній дзвоник у ЗОШ №2. Фото та відео

Віддзвеніли останні дзвоники у загальноосвітніх закладах Олевської громади. Школи вийшли на майданчики, щоб урочисто закінчити навчальний рік, промовити останнє слово перед випускниками і побажати всім гарного літнього відпочинку.

25 травня стало днем прощання зі школою і для учнів Олевської ЗОШ №2. Сценарій заходу виявися гучним та веселим, особлива увага була прикута до 11-класників. Випускники вразили всіх своєю ефектною появою на урочисту лінійку на авто, тримаючи в руках повітряні кульки та шашки із кольоровим димом.

Загалом свято було багатим на привітання, квіти, посмішки, нагороди, настанови та обійми.

Від імені міської ради учнів, батьків та педагогів свята вітала начальник управління земельних відносин міської ради Біленець Н.І.

Вітаємо всіх із початком канікул. Бажаємо гарного літнього відпочинку.