В Олевському МНВК відбулась кваліфікаційна атестація

31 травня 2018 року відбулася кваліфікаційна атестація в Олевському МНВК учнів з/о шкіл Олевської ОТГ та с. Радовель. Кваліфікаційні  комісії  розглянули підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, провели перевірку знань осіб, які здобували професійно-технічну освіту та встановили, що  учні належним чином виконали робочі навчальні плани та програми. Як результат 99 випускників МНВК отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації та свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв категорії «В», «С1», що є першою сходинкою до майбутнього професійного зростання.
Випускники МНВК підсумували своє навчання в закладі зверненням до наступників: «Ми отримали професію! А ВИ?»