Практичний тренінг «Малина, ожина, суниця: кращі практики вирощування»

ТОВ ФРУКТОВИЙ ПРОЕКТ за підтримки Асоціації УКРСАДПРОМ запрошує взяти участь в практичному тренінгу «Малина, ожина, суниця: кращі практики вирощування»  14 червня 2018 року, м. Житомир.

Практичний тренінг для виробників малини, ожини та суниці, складатиметься із теоретичної та практичної частин. Теоретичну частину проведе міжнародний експерт з вирощування ягідних культур Джеремі Дарбі, який розповість про основні аспекти вирощування ягідних культур. Практична частина передбачає відвідання ягідного господарства ТОВ “Мален” (розсадник з вирощування посадкового матеріалу ягідних культур, виробничі насадження суниці, малини на загальній площі – 30 га (с. Івниця, Андрушівського району, Житомирської обл).

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА:

8:00 Реєстрація
8:30-09:30 Малина, ожина, суниця: посадковий матеріал

• Види посадкового матеріалу
  • Огляд сучасних сортів
  • Якість посадкового матеріалу

09:30-10:30 Малина, ожина, суниця: вибір ділянки та підготовка ґрунту – ключові моменти

• Вибір ділянки
  • Ґрунт чи субстрат?
  • Підготовка ґрунту перед посадкою
  • Огляд техніки для підготовки ґрунту

10:30-11:30 Малина, ожина, суниця: посадка та догляд за насадженнями після посадки

• Критичні фактори: ґрунт та субстрат
  • Зрошення: ґрунт та субстрат
  • Удобрення: ґрунт та субстрат

11:30-11:45 Перерва на каву
11:45-12:30 Малина, ожина, суниця: догляд за насадженнями, системи опори, обрізка

• Основні фази розвитку
  • Огляд різних видів системи опор
  • Оптимальні терміни проведення обрізки/проріджування

13:30-13:30 Малина, ожина, суниця: вибір добрив та огляд системи живлення

• Система живлення при вирощуванні у ґрунті
  • Система живлення при вирощуванні у субстраті

13:30-14:30 Малина, ожина, суниця: інтегровані системи захисту

• Характеристика основних шкідників та методи боротьби з ними
  • Характеристика основних хвороб та методи боротьби з ними
  • Особливості захисту рослин при органічному вирощуванні

14:30-15:00 Малина, ожина, суниця: післязбиральна доробка

• Прогнозування врожайності
  • Організація процесу збору врожаю
  • Післязбиральна доробка: види та способи упаковки, охолодження, зберігання, транспортування

15:00-16:00 Обід
16:00-18:00 Практична частина: відвідання ягідного господарства ТОВ “Мелен” (розсадник ягідних культур, виробничі насадження суниці, малини). Загальна площа — 30 га (с. Івниця, Андрушівського району, Житомирської обл.).
18:00-19:00 Повернення в Житомир

Вартість участі у тренінгу – 2600 грн. При реєстрації 2-х та більше представників однієї компанії – 2000 грн/за кожного учасника. Тел/факс: +38/0432/65-55-22, моб.: +38/050/413-54-42, +38/097/6639810 www.fruitproject.com.ua, e-mail: fruit.project.ua@gmail.com

Інформація про тренера: Джеремі Дарбі має ступінь магістра фізіології рослин (Reading University, Великобританія). Досвід роботи в ягідному бізнесі — понад 26 років. 2010-2014- старший консультант по ягідних культурах в компанії DLVPlant UK. На даний момент працює незалежним консультантом і супроводжує ягідні проекти в таких країнах, як Україна, Великобританія, Греція, Єгипет, Польща, Туреччина, Йорданія, ПАР.