Нова локація для становлення погруддя Т. Бульби-Боровця. Опитування

15 червня 2018 року о 16:00 год. біля Будинку культури відбудуться громадські обговорення щодо затвердження місця встановлення погруддя Тараса бульби-Боровця в Олевську.

В ході опитування на нашому сайті громадськість запропонувала ще одну локацію для встановлення погруддя видатному діячу українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновнику УПА «Поліська січ» Тарасу Бульбі-Боровцю. Пропонується розміщення погруддя на території державного навчального закладу «Олевський професійний ліцей» (на розі вул. Княгині Ольги та вул. Свято-Миколаївська). На цьому місці в одноповерховому будинку, зведеному в 1905 році, розташовувався штаб УПА «Поліська січ».

Попередньо голосуючи на нашому сайті,  46% опитаних віддали свої голоси за  встановлення погруддя біля Ощадбанку. Наразі ми пропонуємо висловити свою думку про розміщення погруддя Т. Бульбі-Боровцю, враховуючи нову запропоновано локацію: