Виконком затвердив місце встановлення погруддя Тараса Бульби-Боровця

На засіданні виконавчого комітету Олевської міської ради було затверджено місце встановлення погруддя видатного діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця перед Будинком культури по вулиці Свято-Миколаївська в місті Олевськ.

При прийнятті рішення було враховано протокол громадських обговорень, де більшість присутніх підтримали розташування погруддя перед  МБК. На сайті Олевської об’єднаної територіальної громади також проводилось он-лайн голосування, де переміг варіант встановлення погруддя на території ліцею, де раніше знаходився штаб Поліської Січі, сумою голосів 48 осіб. Друге місце в голосуванні посів варіант перед МБК (25 голосів).

Нагадаємо, на встановлення погруддя Тараса Бульби-Боровця з обласного бюджету було виділено 150 тисяч гривень.

Міський голова Олег Омельчук додав, що надалі буде оголошено конкурс на виготовлення погруддя генералу-хорунжому.

В ході голосування за проект рішення, член виконавчого комітету Євгеній Рябой «утримався», всі інші проголосували «за».