В селі Юрове встановили в’їзний знак

В селі Юрове з’явився новенький в’їзний знак. Він цілком виготовлений із природних матеріалів, навіть основа знаку виготовлена з дерева. Напис «Юрове» вирізьблений з своєрідним орнаментом. В такому ж стилі вже встановлено в’їзний знак в селі Сущани.

Варто зазначити, що раніше в с. Юрове громадська організація «Благодійний фонд Иров» заснувала у селі ЕКОмузей «Ярова». «Значення суспільної місії екомузею полягає у відновленні, збереженні та передачі наступним поколінням цілісного творчого процесу розвитку громади. А пам’ятки духовності, побуту та природного оточення лише слугують для яскравішого показу цього дійства, його підтримки. Це вигідно й разюче вирізняє роботу екомузею від діяльності музею звичайного – збирання пам’яток, ізоляції їх у колекціях та проведенні спеціалізованих екскурсій», – йдеться у основних засадах екомузею «Ярова».

1 коментар