Депутати затвердили положення «Про конкурс на кращу проектну пропозицію виготовлення погруддя Тарасу Бульбі-Боровцю»

На черговій сесії міської ради, яка відбулася 9 серпня, було затверджено Положення «Про конкурс на кращу проектну пропозицію виготовлення погруддя Тарасу Бульбі-Боровцю»

Тарас Бульба-Боровець видатний діяч українського повстанського руху часів Другої світової війни. З Олевськом його пов’язують найяскравіші події національно-визвольного руху тих часів, створення в місті «Поліської Січі» та проголошення «Олевської республіки».

Метою даного конкурсу є виявлення кращих архітектурно-планувальних, інженерно-технічних та економічних проектних пропозицій, ідей і концепцій пам’ятника (погруддя) Тарасу Бульбі-Боровцю.

Заявки на участь будуть прийматися до 12 вересня 2018 року до 18.00 год. А офіційне оприлюднення результатів конкурсу до 24 вересня 2018 року.

Також депутатами було одноголосно затверджено склад конкурсної комісії на кращу проектну пропозицію виготовлення погруддя Тарасу Бульбі-Боровцю.

До складу комісії будуть входити: перший заступник Олевського міського голови Ніколайчук Олександр, депутат  міської ради  Коц Віктор, заступник голови Олевської  районної організації «Просвіта» Павленко Олександр, голова Олевської районної партійної організації ВО «Свобода» Ковалінський Юрій, головний архітектор громади Пятницький Володимир, начальник відділу культури Олевської міської ради Кльоц Ірина, директор комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Ігнатюк Анатолій.

На встановлення погруддя генералу Т. Бульбі-Боровцю в Олевську з обласного бюджету вже виділено 150 тис. грн.

Сам конкурс буде фінансуватися за рахунок бюджету Олевської ОТГ. Переможець  конкурсу отримає грошову нагороду 10 тис. грн.