Олевські борці привезли 11 медалей із Шепетівки

Напередодні навчального року борці дитячого клубу «Спорт заради миру» взяли участь у дитячому турнірі в Шепетівці. Протягом одного дня боротьби наші юні борці вибороли 11 медалей, із них 4 золоті, які здобули більш досвідчені борці: учень спортивного ліцею, дворазовий срібний призер України, учасник чемпіонату Європи Ярослав Мидловець, Кирил Дола, Сергій та Микола Торгонські. Срібна медаль у Богдана Власовця та Олега Бабиченка. Одну бронзову медаль виборов Валентин Торгонський. Наші зовсім юні борці 10-11 років із молодшої вікової групи вибороли 4 бронзові медалі: Даніїл Іщенко, Даніїл Павленко, Іван Лук’янчук та Владислав Мидловець.

Підвівши підсумок виступу борців, можна сказати, що навчальний рік для Олевської ДЮСШ боротьби розпочинається вдало. Хочеться нагадати, що у попередньому навчальному році борці принесли в рейтинг міста у галузі спорту 1500 рейтингових очків. Сім спортсменів виконали норматив кандидата у майстри спорту, 10 перших дорослих розрядів. Команда борців Олевська ставала 5 разів чемпіонами Житомирської області .

50 % вихованців спортивної школи боротьби входять до складу збірної команди Житомирської області для участі у чемпіонатах України. А вихованець школи Ярослав Мидловець став дворазовим срібним призером чемпіонатів України серед юнаків, учасником чемпіонату Європи та ввійшов до резервного складу збірної команди України серед юнаків. Трьох вихованців запросили на навчання до Житомирського ліцею, а Ілона Вальчук запрошена до Броварського спортивного ліцею.

Директор ДЮСШ боротьби,

тренер вищої категорії, майстер спорту

Попков Володимир