Міський голова провів нараду щодо безпечного проведення фестивалю «Олевська республіка»

11 вересня міський голова Олег Омельчук провів нараду щодо безпечного проведення фестивалю «Олевська республіка». На ній також були присутні начальник Олевського районного сектора ДСНС Віктор Стужук, в. о. начальника Олевського відділення поліції Олександр Дякевич, головний лікар ЦПМД Олена Вишневська, начальник відділу прикордонної служби «Копище» Сергій Дичук, заступник міського голови Олександр Ніколайчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин та голова Спілки воїнів-учасників АТО Андрій Іванов. Всім присутнім було роздано План заходів на 14-16 вересня.

Головним питанням, яке було детально обговорено, стало забезпечення безпеки на фестивалі, якісне надання медичної допомоги (в разі необхідності), особливо для дітей, які перебуватимуть у наметовому містечку.

Також присутні спілкувались про забезпечення локації технічною водою, перекриття дороги під час відкриття меморіального комплексу вшанування загиблих воїнів-учасників АТО, забезпечення необхідними засобами та матеріалами. Після наради присутні на нараді відправились на місце проведення фестивалю “Олевська республіка”.