Результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кишинської ЗОШ І-ІІІ ст.

13 вересня в актовій залі міської ради відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Кишинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На початку Голова конкурсної комісії Яків Осипчук оголосив склад комісії та ознайомив присутніх учасників з правилами проведення конкурсного відбору.

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяли участь 4  кандидати: вчитель  математики, заступник директора ДНЗ «Олевський професійний ліцей» Віталій Козловець, вчитель біології Покровської ЗОШ Павло Мельниченко, вчитель історії та правознавства Кишинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергій Кравченко, учитель математики Кишинської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Ящишин.

Конкурс складався з трьох етапів: тестування, ситуаційне завдання та власної презентації про перспективи Кишинської школи на 2 роки.

За результатами голосування членів конкурсної комісії з сумою балів 403 переміг Сергій Кравченко. Педагогічний стаж Сергія Петровича 24 роки, 22 з яких  працює вчителем Кишинсьокої ЗОШ.

Протокол засідання конкурсної комісії

Відео конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кишинської ЗОШ