День працівника лісу в ДП «Олевський лісгосп АПК»

У третю неділю вересня в Україні святкують День працівника лісу. З цієї нагоди заступник міського голови Олександр Ніколайчук привітав працівників ДП «Олевський лісгосп АПК» з професійним святом.

Грамотами Олевської міської ради та грошовими нагородами було нагороджено водія вантажного автомобіля автотранспортного цеху Андрія Козловця, бухгалтера ІІ категорії Вікторію Горпиніч та лісничого Корощинського лісництва Олександра Мельника.

Голова районної ради Віктор Троц та керівник апарату Олевської РДА Леонід Котвицький вручили грамоти та грошові винагороди бухгалтеру Кишинського лісництва Дарії Хромець, майстру лісу обходу №5 Сущанського лісництва Якову Харченку, помічнику лісничого Корощинського лісництва Миколі Тимощуку, а також передали почесну грамоту Житомирської обласної ради, яку не вдалось вручити на святкуванні Дня незалежності України, головному лісничому Віктору Пилипчуку.

Провідний спеціаліст відділу охорони праці Володимир Плотницький вручив почесні грамоти та грошові винагороди від генерального директора ЖОКАП «Житомироблагроліс» трактористу Юрію Мельнику, майстру лісу Кишинського лісництва Олександру Корчевському, робітнику нижнього складу Сергію Талаху, водію вантажного автомобіля Анатолію Кравченку та майстру лісу Копищанського лісництва Ігорю Романчуку. Подяками були нагороджені старший майстер Корощинського лісництва Василь Толоков, водії вантажних автомобілів автотранспортного цеху Олександр Гілюк, Іван Шибецький та Василь Охремчук, інженер з лісових культур ІІ категорії Петро Мартинюк. Також керівник «Олевського лісгоспа АПК» В’ячеслав Колодяжний відзначив кращих працівників підприємства та вручив їм грошові премії.