Учні Олевської ЗОШ №2 завітали на екскурсію в міську раду

11 вересня учні 10 та 11 класу Олевської загальноосвітньої школи №2 завітали до міської ради. Екскурсію для школярів провів керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин. Він розповів про формування Олевської міської об’єднаної територіальної громади, її склад, як проходять сесії міської та ще багато цікавого.

Діти не лише пройшлись коридорами міської ради, а й відвідали Центр надання адміністративних послуг, актовий зал, а також приміщення по вул. Свято-Миколаївська, 4, де проходять сесії міської ради.

Діти не приховували радості від екскурсії, зізналися, що не очікували, що буде так цікаво.

На завершення про свій досвід участі у грантовій програмі розповів учень 11 класу Олевської ЗОШ №2 Нікіта Данюк.