Сарнівка вперше відсвяткувала День села

21 вересня в с. Сарнівка вперше було проведено святкування дня села. В програмі заходу був святковий концерт, на якому виступили місцеві виконавці та ансамбль с. Сердюки.

Діловод села Майдан Буднік Н.П. привітала жителів з цим святом, побажала добра, миру та достатку у кожному домі. Отримували жителі села і подяки, а саме: Ковальчук О.М., Головенко О.М., Васильчук А.В,  Омельчук  В.А., Козачок Н.М. Подарунки були вручені найстаршій жительці села Ничипорчук Г.Т., якій виповнилося 92 роки, наймолодшій жительці Козачок У.А., якій всього 1 місяць, парі, яка прожила у шлюбі 55 років Романчук О.С. та  Романчук  І.Х. та багатодітну маму, якій недавно виповнилось 80 років Скороход  Н.М. Відмітили і Мельник А.В., в якому цього дня виповнилося 8 років та сільського голову, яка вже на заслуженому відпочинку, Ничипорчук  Т.В.

Організатори заходу дякують спонсорам Курильчук В.І.,  Мосійчук В., ЛУГИНИ – АГРО, ІСКРА.