Видатний хірург Олевська Андрій Безпалько вийшов на пенсію

Видатний хірург Безпалько Андрій Тимофійович іде на пенсію. Привітати заслуженого лікаря приїхав заступник міського голови Олександр Ніколайчук.

Від Олевської міської ради Олександр Володимирович вручив подяку Андрію Тимофійовичу за багаторіну сцмлінну працю та подарував картину, на якій зображено Свято-Миколаївську церкву.

Довідково.

Андрій Тимофійович понад 50 років працював хірургом у Олевській лікарні та 30 років очолював відділення хірургії – це десятки тисяч зроблених операцій та врятованих людських життів.

Крім основної професії Андрій Пезпалько активно займався громадською діяльністю: з 1964 по 1989 роки був депутатом районної ради. За його сприяння як депутата було збудовано лікувальний корпус ЦРЛ, міську лазню, відкрито та забезпечено обладнанням хірургічні відділення в Олевську та у дільничних лікарнях смт. Дружба, с. Білокоровичі, с.Зубковичі, с.Хочине.