Олевський районний сектор провів робочу зустріч з представником бюро правової допомоги

03.10.2018 року за ініціативи уповноваженого органу з питань пробації та з метою виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги №4-А від 17.09.2018 року, працівниками Олевського районного сектору, старшим інспектором Анжелою Козловець, фахівцем Інною Стожук,було проведено робочу зустріч з заступником керівника Олевського бюро правової допомоги Максимом Завірським в приміщенні  Олевського районного сектору.

Під час зустрічі було обговорено всі пункти Меморандуму про співпрацю, напрями подальшої співпраці та надання підтримки у сфері надання безоплатної правової допомоги засудженим особам, а також розроблено та узгоджено графік роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги на ІV квартал для засуджених осіб в приміщенні уповноваженого органу з питань пробації.