День села Зубковичі

9 жовтня на храмове свято Іоанна Богослова мальовниче село Зубковичі відзначало 435-й рік народження. Святкування проходило в сільському Будинку культури.

З самого ранку почали працювати атракціони для малечі та розпочалась торгівля кулінарними стравами.

У фойє Будинку культури було презентовано виставку «Дари осені».

Концертну програма розпочали наймолодші учасники – вихованці дитячого садочка «Малятко».

Вітали громаду зі святом настоятель храму с. Зубковичі отець Микола та настоятель храму с. Рудня-Іванівська отець Максим.

На свято завітали гості: секретар міської ради Віталій Шейко, депутат Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Валерій Троян, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Ковальчук.

Від Олевської міської ради Віталій Шейко привітав жителів та гостей зі святом та нагородив подяками та грошовими нагородами вихователя дитячого садочка Маляко Галину Гайченя та директора Будинку культури Раїсу Кравченко.

Сергій Крамаренко нагородив подяками Житомирської обласної ради керівника колективу «Марічка» Ганну Лисенко, завідуючу бібліотеки  Світлану Сороку, помічника вихователя дитячого садочка Галину Гергало. Грамотою обласної ради було нагороджено діловода с. Зубковичі Ганну Фещук.

Валерій Троян за дорученням народного депутата України Володимира Арешонкова привітав громаду зі святом, побажав міцного здоров’я, благополуччя, добра та мирного неба над головою та нагородив  подяками і грошовими преміями лісничого Білокорицьго ЛГ Анатолія Степушенка, вчителя початкових класів Зубковицької ЗОШ Ольгу Козловець, медсестру ФП с. Зубковичі Надію Гайченя, бухгалтера дитячого дошкільного закладу Марію Гайченя. Також Валерій Троян вручив директору школи подарунковий сертифікат на придбання ноутбуку.

Від районної держадміністрації та районної ради відзнаками були нагороджені кращі жителі села.

На свято також завітали в. о старости сусідніх сіл: Надія Назарчук (с.Калинівка), Наталія Горпинич (с. Лопатичі), Інна Чорна (с.Зольна), які вітали теплими словами та подарунками.

За народним звичаєм всіх гостей частували святковим короваєм.

Словами вітання та подарунками були нагороджені учасники, які боронили Батьківщину на сході України, захисники, які виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, учасникам Чорнобильської катастрофи.

На святі привітали також та вручили подарунки найстаршим жителям села: Єві Гергало, Ганні Балах, Володимиру Гайчені, подружній парі, яка відсвяткувала золоте весілля – Адаму Пилиповичу та Раїсі Яківній Чамор, наймолодшого жителя села, який народився в переддень свята.

Також всі присутні на святі могли взяти безкоштовно участь у лотереї.

Святковий настрій та музичні вітання дарували присутнім учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури, гурт «Олевчани» та вихованці дитячого садочку.

Всі жителі та гості мали змогу під час святкування пригоститися смачними голубцями.

Свято закінчилось святковою дискотекою.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук.