В Олевську відзначили День захисника України

Щорічно 14 жовтня Україна відзначає День захисника України. Напередодні, 12 жовтня, жителі Олевської ОТГ поклали квіти до нещодавно встановленого меморіального комплексу воїнам, які загинули на сході України. Також квіти поклали до пам’ятного знаку, встановленого з нагоди 70-річчя Олевської республіки, Обеліску Слави, пам’ятника воїнам-афганцям.

Святковий концерт відбувся в Олевському міському будинку культури. Там зібралися військовослужбовці, їх родичі, небайдужі жителі Олевщини. У фойє закладу були презентовані тематичні виставки від Централізованої бібліотечної системи та Олевського народного краєзнавчого музею.

Міський голова Олег Омельчук привітав захисників України зі святом, побажав їм міцного здоров’я, злагоди та сімейного затишку і, звісно, мирного неба над головою.

Подяками Олевської міської ради та грошовими винагородами були нагороджені Петро Осипчук, Ніна Шукалова, Руслан Гергало, Борис Гайченя,  Анатолій Козачок, Василь Романчук, Юрій Ткач.

З вітальними словами також виступили народний депутат України Володимир Арешонков, депутат Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, голова Олевської райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц, голова Спілки воїнів-учасників АТО Олевського району Андрій Іванов та інші.

Місцеві учасники художньої самодіяльності та колективи презентували для присутніх музичні і танцювальні номери.

Фото Діана Фещук