На вулиці Герцена облаштували тротуари

Завершився капітальний ремонт тротуарів по вулиці Герцена в Олевську. Відповідний проект було включено до переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції у 2018 році. Тому кошти на виконання робіт надійшли згідно субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Матеріали для вкладання плитки були закуплені  наприкінці попереднього, 2017 року.

Вулиця Герцена налічує багато домоволодінь. Плитку почали вкладати з місця, де закінчилась реалізація проекту по облаштуванню тротуарів по вул. 40 років Перемоги, мікрорайон «Квадрат».

Раніше в Олевську вкладали тротуарну плитку по вул. Володимирська та вул. Свято-Миколаївська. Вже тривають роботи по облаштуванню тротуарів по вул. Заводська. Також в цьому році планується облаштування тротуарів по вул. Київська.

На цьому роботи по облаштуванню пішохідних зон не завершаться, в подальшому планується продовження вкладання тротуарної плитки по вул. Володимирська та вул. Свято-Миколаївська.