Ансамбль із с. Сердюки у телепрограмі «Фольк-music»

У жовтні на телеканалі UA:Перший у програмі «Фольк-music» було представлено колектив «Полісяночка» із села Сердюки.

«Це невеличке село Сердюки на Житомирщині. Тут немає великих магазинів, солідних офісів, міської метушні… Лише затишні подвір’я та спокійне, розмірене життя. Але саме в таке віддалене село ми поїхали знайти унікальну маловідому українську пісню», – йдеться у програмі.

Оксану Пекун та її телевізійну команду вийшли зустріти чи не всі жителі Сердюків. Короваєм та вишитим рушником зустріла гостей в.о. старости села Інна Чорна. Знімальна група побувала і в лісі, разом з місцевими мешканцями збирали та готували у печі гриби.

«Цим пісням вже по 100 років», – зізнаються учасники колективу, презентуючи свій репертуар українських пісень. «Вже ми увійшли в історію свого села», – додають вже на знімальному майданчику у Києві.

Ансамбль «Полісяночка»  заспівав у програмі «Фольк-music» українську пісню «Осінь довга».

На завершення програми організатори вирішили зробити експеримент – старовинна українська пісня зазвучала у сучасній обробці від «Panivalkova».