В Олевській громаді з’явилась перша медіатека

В Олевській гімназії працює медіатека. Рішення про співфінансування проекту у розмірі 50% було прийняте на 24 сесії міської ради.  Загальна вартість проекту – 360 тис. грн., тобто Олевська міська рада передбачила на це 180 тис. гривень.

Такий сучасний освітній простір дуже важливий для концепції Нової української школи. Окрім звичних для кожного учня функцій бібліотек, як доступ до цікавих книжок, у таких приміщеннях також проводять дискусійні клуби, кінопокази, літературні вечори, засідають мовні клуби. Це місця, де збираються люди, аби попрацювати як самостійно, так і в колективі. Крім того у дітей в медіатеці є можливість використати сучасну комп’ютерну техніку – моноблоки.

У приміщенні, де знаходиться медіатека в Олевській гімназії, було зроблено ремонт, встановлено сучасне освітлення. Зручні стелажі вміщують в себе безліч цікавих книжок, колекція яких буде поповнюватися. Сподобались дітям і крісла-мішки, які чудово доповнюють мультимедійний простір для роботи.

Доступ для медіатеки вільний – провести з користю свій вільний час може кожен учень.