Журнал «Українська культура» про Тараса Боровця у бібліотеках Олевщини

На фото працівник міської ради Юрій Ковалінський вручає журнали директору Олевської ЦБС Лідії Сібірьовій

У цьому році вийшов тираж відомого журналу «Українська культура» про Тараса Бульбу-Боровця. Окрім того, на сторінках періодичного видання є інформація про створення УПА, Олевську республіку та багато іншого.

Також для олевчан та гостей міста стане цікавою стаття Георгія Лукянчука про ІІ всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка». Яскраві фото з міста Олевськ та села Лопатичі неабияк доповнюють цікаві факти про подію.

Дані журнали були закуплені Олевською міською радою для установ та закладів громади. Їх можна буде знайти у всіх бібліотеках та бібліотеках-філіалах громади, читальному залі, всіх школах громади, Олевському професійному ліцеї, міській раді та ін.