Ілона Вальчук стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті України з вільної боротьби

21-23 листопада в м. Бердянськ проходили змагання Чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2008 р.н. В збірній команді Житомирської області з Олевська у змаганнях взяла участь Ілона Вальчук. У ваговій категорії 39 кг. змагалось 20 учасників.

З чотирьох сутичок тільки в одній Ілона поступилася чемпіонці і здобула бронзову медаль. Цією перемогою Ілона Вальчук зробила подарунок на день народження своєму батьку-тренеру Петру Вальчуку.

Навчається Ілона на даний момент в Броварському вищому спортивному училищі. У свої 12 років має безліч перемог та медалей. Боролася у турнірах з вільної боротьби не тільки в Україні, а і за кордоном. Але на цьому Ілона не збирається зупинятись і ця перемога – це лише перша сходинка до професійного спорту.

Також Ілона Вальчук висловлює подяку депутату Житомирської обласної ради Сергію Крамаренку та заступнику міського голови Якову Осипчуку за фінансову підтримку. А батьку-тренеру Петру Вальчуку за підготовку до змагань.