Спортивні змагання до Дня місцевого самоврядування

Нещодавно на базі Олевської гімназії відбулись спортивні змагання до Дня місцевого самоврядування. В змаганнях брали участь працівники міської ради, члени виконавчого комітету, депутати. Серед них був міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин та ін.

Змагалися учасники в таких видах спорту: волейбол, шашки і настільний теніс.

У волейбол грали всі учасники, розділившись на 3 команди.

В змаганнях з шашок участь взяли 12 учасників. Змагання пройшли в напруженій атмосфері, перед останнім туром одразу 3 учасники мали змогу посісти перше місце. А переможцем став спеціаліст економічного відділу міської ради Олександр Новак.

Загалом спортивний захід пройшов дуже емоційно, всі учасники продемонстрували хорошу спортивну форму, завзятість, азарт та гарний настрій. Також такі змагання налаштували працівників органів місцевого самоврядування на нові перемоги, а найголовніше – згуртували колективи у неформальній обстановці.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.