Брейн-ринг в рамках святкування Дня місцевого самоврядування

30 листопада, в рамках святкування Дня місцевого самоврядування, в приміщенні Олевської гімназії відбувся брейн-ринг. Свої інтелектуальні здібності презентували три команди: учні гімназії та ЗОШ №2, вчителі гімназії та працівники Олевської міської ради.

Для учасників брейн-рингу були підготовлені різноманітні цікаві питання, відповідь на які потрібно було підготувати за хвилину. На бліц-опитування відповідь дається ще швидше – всього за 20 секунд.

Всі команди гідно змагалися та показали гарний результат. Втім, перемогу виборола команда міської ради, набравши 15 балів. Близька до перемоги була команда вчителів, спільними зусиллями вони набрали 14 балів. Учні теж були гідними суперниками, їх загальна сума балів – 11,5.

Минулого року, під час святкування ювілею Олевської гімназії, у брейн-ринзі з невеликим відривом теж перемогла команда міської ради.

Всі учасники інтелектуальної гри залишилися задоволеними, адже таке проведення часу є корисним для власного розвитку. Організатором змагань є заступник директора Олевської гімназії Тамара Заруба.