Проведення акції «16 днів проти насильства»

З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Україна приєдналася до всесвітньої акції у 2000 р.  Відтоді кожного року по всіх містах України проходять різноманітні заходи, під час яких лунає «СТОП НАСИЛЬСТВУ!». З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах нашої країни проходить акція “16 днів проти насильства”, в рамках якої проводяться заходи з попередження і подолання насильства. Дати проведення акції є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Мета акції – привернення уваги учнів, вчителів, батьків до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення. Насилля – це ті дії, які приносять нам біль, будь-яке застосування сили по відношенню до беззахисних,  це те, що здійснюється проти нашої волі.

Також працівники КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» долучилися до проведення акції. Так було проведено низку виховних заходів, метою яких було посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. 26.11.2018 року в Майданівській ЗОШ , 27.11.2018 року в Олевській ЗОШ №3 , 28.11.2018 року в Олевській ЗОШ №2  та в ДНЗ «Олевському професійному ліцеї», 29.11.2018 року в Олевській гімназії та Ворварівській ЗОШ психологом Гусаревич Н.П та провідним фахівцем із соціальної роботи КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» Мидловець О.В. було проведено відеолекторій  «Стоп насильству» та «Насильство в сім’ї», проведені бесіди щодо «Запобігання насильства», «Жертви мовчання». Також було розповсюджено буклети «Стоп насильству», Сім’я –  це простір без нгасильства”. ПІд час проведення акції було охоплено 220 учасників.

Акція триває до 10 грудня.

Інформує КУ  «Центр соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради»