16 днів проти насильства

06 грудня 2018 року фахівцем Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» Інною Стожук спільно з фахівцем із соціальної роботи Комунальної установи «Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді» Олевської міської ради Аллою Козловець в приміщенні Олевського районного сектору було проведено інформаційно-профілактичний захід з неповнолітніми підобліковими та їх законними представниками, присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Мета заходу – привернення уваги до актуальної проблеми насильства в сім’ї та суспільстві, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків. У ході заходу неповнолітні мали змогу подивитися соціальні ролики про насильство в різних сферах суспільного життя  та наслідки його застосування. Учасники заходу отримали буклети, де зазначено, куди потрібно звертатися особі, яка постраждала від насильства або є свідком його застосування.