Бюджет Олевської ОТГ на 2019 рік прийнято

21 грудня на засіданні позачергової сесії Олевської міської ради, яке провів міський голова Олег Омельчук,  депутати проголосували за бюджет громади на 2019 рік. Рішення було прийнято одноголосно – 23 «за».

Доходи міського бюджету Олевської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік складають 251 667 111 гривень. До прикладу, у 2018 році бюджет громади становив 218,4 млн. грн. Втім, бюджет громади залишається дотаційний – власні надходження складають всього 35%.

Основна сума видатків припадає на сферу освіти – більше 125 мільйонів гривень. Серед видатків також передбачені кошти у сумі 200 тисяч гривень на фінансування проектів Бюджету участі (громадського бюджету) Олевської міської об’єднаної територіальної. А також співфінансування реконструкції стадіону «Колос» у сумі понад 2 мільйони гривень.