Олевські ЗОШ №2 і ЗОШ №3 провели новорічний ярмарок

26 грудня в центрі міста відбувся новорічний ярмарок за участі школи ЗОШ №2 і ЗОШ №3 м. Олевськ. Захід проходить в рамках проекту «Цікаві і корисні канікули для всіх». Подібні ярмарки проходять уже не перший рік, тому можна сказати що, проведення таких заходів стало гарною традицією в Олевську.

О 12.00 год. в центрі міста на площі Соборній учні продавали різні солодощі, десерти, імбирні пряники, чай, каву та ін. Придбати страви могли усі охочі люди.

Учні ЗОШ №3 роздавали всім перехожим цукерки з побажаннями та запрошували придбати смачні страви.

Незважаючи на мокрий сніг, ярмарок проходив весело, яскраво та дружньо. Музичний супровід був забезпечений Олевським Центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

Олевська міська рада дякує учням, батькам, педагогам за участь в заході.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.