Сироті вручили ключі від квартири в Олевську

На черговому засіданні виконавчого комітету міський голова Олег Омельчук вручив ключі від квартири дитині-сироті Віктору Шинкарю.

Раніше спеціалісти Олевської міської ради підготували необхідні документи, що дозволило взяти участь у Регіональній (комплексній) цільовій соціальній Програмі забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки (згідно розпорядження голови Житомирської ОДА від 18.12.2017 року №502).

Минулого року Олевська міська рада вперше взяла участь у даній Програмі. І вже на початку поточного року дитині-сироті вручили ключі від будинку в селі Сущани.

Наразі соціальне житло, квартира у п’ятиповерховому будинку в місті Олевськ, було придбане за кошти державної субвенції зі співфінансуванням  з місцевого бюджету. Загальна площа житла складає 35,2 кв.м., житлова площа – 18,9 кв.м. Згідно діючого законодавства, соціальне житло не можна приватизувати.