Спортивний фестиваль, присвячений Дню Святого Миколая

Впродовж 22 та 23 грудня в приміщенні Олевської ДЮСШ відбувся дитячий спортивний фестиваль, присвячений Дню Святого Миколая. Захід організований за сприяння депутата Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка, ВФСТ «Колос» та Олевської ДЮСШ, а також за підтримки міського голови Олега Омельчука та підприємців Олевщини.

На відкритті фестивалю були присутні заступник міського голови Олександр Ніколайчук, депутати міської ради Микола Кочин та Віктор Шапорда, голова ВФСТ «Колос» Володимир Рабош та інші. Вони привітали юних спортсменів з новорічними святами та побажали успіхів.

Окрім змагань з волейболу та міні-футболу, присутні могли спостерігати за показовими виступами вихованців спортивного клубу Таеквон-до ІТФ «Фенікс», а також танцювальними виступами від Центру розвитку та відпочинку «Модерн» і учнів Радовельського біотехнічного ліцею. Організатори заходу вручили грамоти за активну участь запрошеним колективам та солодкі подарунки. Також солодощі отримали всі команди-учасники.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.