Акція “Тепла домівка, зігріта турботою”

На виконання наказу Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 19.11.2018 № 73 «Про проведення акції центрів СССДМ області «Тепла домівка, зігріта турботою», комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» з 01.12.2018 по 01.03.2019 проводиться профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою». Мета акції – своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та надання їм своєчасної соціальної підтримки в зимовий період, з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності.

До проведення акції залучаються суб’єкти соціальної роботи  (працівники органу опіки та піклування, медичні працівники, пожежники, представники поліції, працівники управління праці та соціального захисту населення). Під час акції відвідуються різні категорії сімей, з метою проведення профілактичної роботи та відстеження:
 •дотримання температурного режиму в будинках, квартирах;
 •дотримання правил техніки безпеки при опаленні будинку з пічним опаленням, наявність запасу дров для опалення;
 •наявність зимового верхнього одягу, взуття та ін.;
 •цільового використання коштів сім’ями, яким призначена державна допомога при народженні дитини;

• дотримання правил безпеки дітьми під час канікул, на вулиці, по дорозі в  школу, зі школи з метою попередження дитячого травматизму;
  • профілактику захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип;

Здійснюється сприяння у наданні гуманітарної допомоги сім’ям, які її потребують.

Також під час акції працівниками КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» проводяться групові заходи: бесіди, консультування з різною категорією сімей щодо безпеки життєдіяльності в зимовий період.

Про відомі випадки неналежного виховання, бездоглядності дітей, загрози нещасного випадку у сім’ї, просимо повідомляти КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» за телефоном 2-16-65, що дозволить своєчасно реагувати на виявлені факти порушення прав та законних інтересів дітей.