Проведення ювілейної церемонії шлюбу

Весілля – це завжди радісна подія. А ювілейне весілля – вдвічі. Протягом багатьох років стало традицією відмічати ювілейні весілля. Адже прожити в парі 25, 30, 40, 45, 50,100 років – то велике щастя!

Шановні ювіляри! Міністерство юстиції України пропонує нову послугу, яка покращить відносини – це проведення  ювілейної церемонії шлюбу. Це дає можливість  згадати ті почуття, які переповнювали Вас в день весілля, нагадати про самий щасливий день вашого життя.

Повторну церемонію можна заказати в будь якому відділі ДРАЦС  України. Якщо у Вас наближається ювілейне весілля – завітайте і до нас, до Олевського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Обрядова зала чекає на Вас. Ми завжди раді розділити Ваше свято і зробити його незабутнім.

Начальник відділу Олевського районного відділу

ДРАЦС ГТУЮ у Житомирській області                                                Н.М.Шевчук