Співчуття рідним та близьким Кондратовець Людмили Андріївни

Колектив Олевської міської ради щиро співчуває рідним та близьким Кондратовець Людмили Андріївни з приводу непоправної втрати.

Пішла з життя людина чуйна, уважна, щира, позитивна і принципова, вона завжди випромінювала життєдайну енергію та світло.

У нашій пам’яті Людмила Андріївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Пам’ятаємо і любимо її за уважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.