Через грип та ГРВІ 7 шкіл Олевської громади закрили на карантин

Через високу захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип з 4 по 13 лютого навчальний процес призупинено в 7 школах Олевської громади, а саме: Олевській гімназії, Олевській ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Тепеницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ст., Хмелівській ЗОШ І ст., Сущанській ЗОШ І-ІІ ст., Андріївській ЗОШ І ст. Олевський ЦХЕТУМ також закрили на карантин.

Рішення прийнято на підставі поданої інформації директорів шкіл, відповідно до якої 1 лютого 2019р. у цих школах через хворобу були відсутніми від 21% до 46% дітей.

Під час призупинення навчального процесу у школах буде проводиться генеральне прибирання приміщень.

Відпрацювання пропущених уроків буде здійснюватись шляхом ущільнення  програмового матеріалу та дистанційного навчання.