Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків в м. Олевськ.

Організатор конкурсу: Олевська міська рада Житомирської області.

Підстава  для  проведення  конкурсу: Рішення виконкому Олевської міської ради.

Місце і час проведення конкурсу: Місце: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул.Свято-Миколаївська, 4 Дата  09.04.2019 р. Час 10 год. 00 хв.

Контактна особа – Торгонський Олексій Іванович начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради, тел.068 894 9890

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортих засобів, підтримання належного санітарного стану  транспортних засобів.

–   Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

–  Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів – не менше трьох  років.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

– Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

-Наявність документа, що містить інформацію про кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.

– Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг з збирання та вивезення побутових відходів.

– Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

Послуги надаються у межах території Олевської міської об’єднаної територіальної громади.

25 Багатоквартирних житлових будинків із них:

8 п’яти поверхових;

1 чотирьохповерхових;

1 триповерхових;

28 двоповерхових;

– середня відстань вивозу відсортованих твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів м. Олевська – 5,0 км.

–   11   об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

– кількість контейнерів –19;

Місцезнаходження об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.

Звалище твердих побутових відходів м. Олевська, яке знаходиться на

західній околиця м. Олевська, лівобережна частина р. Уборть,проектна площа/ зайнята площа –  3,8 га.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

– Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

– Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи.

– Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

– Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

Способи,  місце  та  кінцевий  строк  подання  конкурсних пропозицій:

–    Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

– Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

– кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій – до  10 год. 00 хв. 08.04.2019 року.