Робоча зустріч з метою поліпшення рівня співпраці уповноваженого органу з питань пробації із спостережною комісією

12.03.2019 року в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації відбулася робоча зустріч за ініціативи персоналу Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області начальника Наталії Мельник, фахівця Інни Стожук спільно з головою спостережної комісії УПСЗН Олевської райдержадміністрації Ольгою Островською, секретарем спостережної комісії УПСЗН Олевської райдержадміністрації Заріною Горпинич.

З метою виконання рішень оперативної наради уповноважених органів з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області від 01.02.2019 року та забезпечення реалізації Закону України «Про пробацію», наказу Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 року №947/5/467/609/280 «Про затвердження порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк», персоналом Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області проведено робочу зустріч на предмет налагодження дієвої співпраці в частині забезпечення соціального супроводу суб’єктів пробації, а також використання механізмів, що їх надає співпраця у рамках діяльності спостережних комісій.

Під час зустрічі було надано інформацію про діяльність спостережної комісії та її основних завдань, зокрема, вирішено питання щодо активізації розгляду на засіданнях спостережної комісії поведінки засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою організації соціально-виховної роботи та здійснення громадського контролю за їх  поведінкою під час перебування на обліку в уповноваженому органі з питань пробації, а також сприяння соціальній адаптації, в процесі підготовки до звільнення засуджених, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Спільна діяльність в реалізації даних заходів буде сприяти виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень .

Фахівець Олевського РС
Стожук І.К.