Меценати допомогли капітально відремонтувати терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення Олевської ЦЛ, у якому закінчили ремонт, відвідали секретар міської ради Віталій Шейко, голова РДА Дмитро Лазаренко, голова райради Віктор Троц та  меценати, щоб перевірити якість виконаних робіт.

Ремонтні роботи розпочалися ще два роки тому, завдяки наполегливості завідуючої відділенням Ольги Демкович та активної підтримки приватного підприємця Валерія Гарбовського. За цей час у відділенні було замінено систему водопостачання і каналізації, встановили нову сантехніку в туалетах санпропуску, медсестринській. Також відремонтували палати, кабінети, ординаторську, коридор, медсестринську, роздатблок, замінили двері, відремонтували підлогу з заміною покриття, придбали нові меблі. Загальна вартість ремонтних робіт склала 1 млн. 133 тис. грн.

За повідомленням газети “Зорі над Уборю”, завідуюча відділенням Ольга Демкович висловила слова подяку усім присутнім за співпрацю та надану фінансову підтримку і допомогу у проведенні капітального ремонту, а саме: ФОП Валерій Гарбовський, ТОВ «Ліс-Альянс» (Тахіров Махмуд Алі Огли, Рахманов Раміс Закірович), ТОВ «Софія-Біо» (Максим Мельник), ПОСП «Іскра» (Сергій Чакір), ТОВ «Вуд-Трейд» (Георгій Хаддад), ТОВ «Олевськ бетон ВУД» (Петро Осипчук, Олександр Бабіченко), ДП «Білокоровицьке лісове господарство» (Юрій Шевчук), ДП «Олевське лісове господарство» (Олександр Бондарчук), ДП «Олевський лісгосп АПК» (В’ячеслав Колодяжний), ПП «Будпослуги №1» (Анатолій  Юськов), ТОВ «Олевське ШБУ-42» (Микола Кравченко), ФОП Олег Карпов, ФОП Віктор Черних, ФОП Віктор Чепура, Леонід Остапчук, ФОП Дмитро Саух, Валерій Осипчук, ФОП Володимир Любиченко.

Олевська міська рада, в свою чергу, дякує небайдужим меценатам за надану фінансову допомогу для проведення ремонтних робіт у терапевтичному відділенні.

Фото – “Зорі над Убортю”