Забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни

З метою підтримки здоров’я ветеранів війни та осіб з інвалідністю у сфері управління Мінсоцполітики діє 4 санаторії, зокрема:  «Перемога» м. Київ (серцево-судинний профіль захворювання); «Салют» м. Одеса (кістково-м’язовий профіль захворювання); «Батьківщина» м. Трускавець (захворювання органів травлення); «Слава» м. Миргород (захворювання органів травлення).

Термін:     21 день.

Категорія осіб:

• інваліди війни та інваліди, зазначені у статті 6-2 Закону України “Про жертви  нацистських переслідувань” ;
  • інваліди війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією;
  • учасники бойових дій та особи, зазначені у статті 6-1  Закону України “Про жертви  нацистських переслідувань” ;
  • учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилось 85 років і більше;
  • учасники війни та особи на яких поширюється дія  Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України  “Про жертви нацистських переслідувань”.

Перелік необхідних документів:

1. Заява, яка подається за зареєстрованим місцем проживання особи, а особи, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції – за фактичним місцем проживання.
  2. Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.
  3. Посвідчення особи, що підтверджує належність до даної категорії осіб, які мають право на пільги визначені Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”.
  4. Паспорт громадянина України.

Терміни забезпечення:

– інваліди війни та інваліди, зазначені у статті 6-2 Закону України “Про жертви  нацистських переслідувань” – позачергово щороку (із січня по грудень);

– інваліди війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією – першочергово з числа поза черговиків щороку (із січня по грудень);

– учасники бойових дій та особи, зазначені у статті 6-1  Закону України “Про жертви  нацистських переслідувань” – щороку  (із січня по грудень);

– учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилось 85 років і більше – позачергово щороку (із січня по грудень);

– учасники війни та особи на яких поширюється дія  Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України  “Про жертви нацистських переслідувань” – один раз на два роки.

Нормативно-правові акти:

1. Конституція України;
2. Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту “
3. Закон України “Про жертви  нацистських переслідувань”;
4. Постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (зі змінами).