Спортивні ігри школярів Олевщини

Відповідно до Положення про проведення Спортивних ігор школярів Олевщини,  19 березня 2019 року на базі Олевської ЗОШ №2 відбулися  змагання з шашок серед команд закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради. Участь в цих змаганнях прийняли 15 команд із шкіл І-ІІІ ступенів та 7 команд із шкіл І-ІІ ступенів.

Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради за ІІІ місце в змаганнях з шашок нагороджено команду Хочинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Корощинської ЗОШ І-ІІ ст.,  за ІІ місце – команду Олевської ЗОШ №3 та Калинівської ЗОШ І-ІІ ст..

Перемогу здобули команди Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. та Майдан-Копищенської ЗОШ І-ІІ ст.

Відділ освіти, молоді та спорту вітає учасників змагань та бажає їм подальших успіхів у навчанні та спорті, а переможцям – гідно представити Олевську ОТГ на обласних змаганнях з шашок.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту