Оголошується конкурс «Почесний громадянин м. Олевськ – 2019»

Оголошується конкурс «Почесний громадянин м. Олевськ – 2019».

Звання присвоюється мешканцям міста Олевськ, жителям інших населених пунктів України та інших країн за значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста, за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва, житлово-комунального господарства, підприємства, за творчу, громадську та благодійну діяльність.

Варто зазначити, що звання не може бути присвоєно громадянам, які раніше скоїли кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не знята.

Право висування кандидатур на присвоєння Звання належить:

– виконавчому комітету Олевської міської ради;

– постійним комісіям Олевської міської ради;

– трудовим колективам підприємств, установ, організацій міста (незалежно від форм їх власності);

– громадським організаціям, політичним партіям, релігійним конфесіям.

Перелік необхідних документів:

– клопотання до виконкому міської ради для попереднього розгляду пропозицій про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Олевськ»;

– вичерпні біографічні дані про кандидата;

– відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності та обґрунтування його вагомого особистого внеску у розвиток міста;

– копії паспорта, ідентифікаційного коду;

– фото 4х6;

– копії  документів про державні нагороди.

До пакету документу можуть додаватися відгуки, клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

Документи подаються з 01.04.2019 року по 01.05.2019 року секретарю міської ради Віталію Шейку.

Положення Почесний громадянин міста Олевськ

Розпорядження міського голови №73 Про проведення конкурсу «Почесний громадянин м.Олевськ – 2019»