Оголошення

Відповідно до Законів України «Про приватизацію державного та комунального майна», «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні» на ХХXVIІІ сесії Олевської міської ради VІІ скликання від 14.03.2019 року були прийняті рішення №998 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації», №999 «Про надання дозволу на приватизацію об’єкту нерухомого майна комунальної власності, переданого в оренду, шляхом викупу», якими надано дозвіл на приватизацію шляхом викупу орендованого приміщення  (½ частини нежитлового приміщення павільйону) за адресою: вул. Свято-Воздвиженська, 2а, м. Олевськ, Житомирської області, площею 100,1 м2, в якому здійснені та затверджені невід’ємні поліпшення, які неможливо відокремити від відповідного об’єкту без заподіяння йому шкоди.