Участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами 2019 року) Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.
На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн. 250 тис. грн.
Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?
Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:
– інститути громадянського суспільства;
– навчальні заклади;
– комунальні установи.
Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.
Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.
Подача документів на участь у конкурсі:
Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 18:00 (за київським часом) 16 квітня 2019 року.
Пакет документів має містити:
– заявку (оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);
– детальний розрахунок витрат;
– копії установчих документів;
– проект договору про реалізацію проекту;
– заяву організації-партнера.
Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (kultmolodi@ukr.net).
Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.
Пріоритети конкурсу 2019 року:
  • відкривання спільного минулого і культурної спадщини;
  • отримання вмінь необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності;
  • зміцнення співпраці і обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти;
  • підтримка громадянської активності серед молоді, в тому числі пропагування. підприємництва і волонтерства;
  • зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;
  • зміцнення ініціатив молоді між об’єднаними територіальними громадами України та сільськими місцевостями і малими містами Республіки Польща.
Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:
  • молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;
  • молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);
  • інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).
Умови реалізації проектів:
Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від’їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту.
Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю.
Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб, у тому числі супроводжуючі чи керівники групи.
Кількість учасників проекту з України та Польщі має бути рівною.
Підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників.
Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ТУТ
Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?
Рішення про переможців конкурсу приймає Українсько-Польська Рада обміну молоддю.
Склад Української частини Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 19 січня 2018 року № 19.
Рішення щодо переможців буде прийнято до 20 травня ц. р. під час проведення чергового засідання Ради.
Організації-переможці реалізують проекти до 31 жовтня 2019 року.
Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту.
Як знайти партнерську організацію з Польщі?
Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням www.otlas.eu.
Як отримати додаткову інформацію?
За телефоном: 287-24-57 – Департамент молодіжної політики.