В Олевську підняли прапор Військово-Морських Сил України

6 квітня в центрі Олевська в рамках акції «Відродження флоту починається з відродження корабельного лісу» відбувся мітинг.

На ньому були присутні міський голова Олег Омельчук, заступник міського голови Олександр Ніколайчук, секретар міської ради Віталій Шейко, голова Асоціації ветеранів Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Сергій Гайдук, Міністр культури України Євген Ніщук, ветеран військової служби капітан І рангу Анатолій Грищук, голова ГО «Трибунал України» Олександр Семенко, футбольний клуб «Маестро», ліцеїсти Одеського Військово-морського ліцею та Київського ліцею імені Івана Богуна, вчителі, школярі та небайдужі громадяни.

Розпочався захід з урочистого підняття військово-морського прапору України. Далі до слова були запрошені почесні гості заходу. Також під час мітингу відбулась церемонія вручення нагород.

У рамках заходу присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України та провели акцію на підтримку військовополонених українських моряків та Акцію на підтримку ветеранів національного флоту, так званих «кримських диверсантів», які утримуються в російських в’язницях

Ветерани національного флоту зробили надзвичайний подарунок для жителів Олевська – вручили свої авторські книги. Для Олевського краєзнавчого музею голова громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Олександнр Чудновець вручив книгу «Монітор «Смоленськ» («Krakow») три долі». Для Олевської ЦБС заступник голови ГО «Асоціація ветеранів Військово-Морських Сил України» Анатолій Грищук вручив збірки своїх авторських книг.

По завершенню мітингу присутні поклали квіти до Обеліску Слави та меморіального комплексу загиблим воїнам АТО, де був проведений молебень на вшанування воїнів, які віддали своє життя, борючись за незалежність України.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.