Біля меморіального комплексу загиблим воїнам АТО висадили туї

Нещодавно меморіальний комплекс загиблим воїнам АТО Олевського району озеленили. За кошти міської ради були закуплені туї.

Міський голова Олег Омельчук та народний депутат України Сергій Пашинський висадили хвойні дерева. Їх розміщення було продумано заздалегідь – за основною конструкцією з фотографіями військовослужбовців. В подальшому це дозволить створити не тільки гарний природній фон, а й екологічний.

Загалом нові рослини покращили територію меморіального комплексу. Надалі планується висаджування квітів у розташовані там клумби.

Міською радою також був закуплений барбарис для розведення. Це далекоглядний план – доглядаючи та власноруч вирощуючи саджанці, в Олевську з’являться нові цікаві рослини. На туї та барбарис з міського бюджету було виділено трохи більше 5 тис. грн.