Олевську гімназію закрили на карантин

15 квітня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської райдержадміністрації.  На ньому було розглянуте одне питання – тимчасове призупинення навчального процесу Олевської гімназії.

До начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерія Левченка надійшло звернення від директора Олевської гімназії Євгенія Рябого з проханням підняти на відповідній комісії питання про можливість карантину у класах, в яких виявлені учні хворі на кір.

На засіданні жваво обговорювалось дане питання, адже проблема постала серйозна. Зокрема, виступили заступник міського голови Яків Осипчук, начальник управління економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Леся Рудницька, заступник головного лікаря КУ «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради Жанна Павлюк, головний лікар КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради Олена Вишневська, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олевського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олена Коц та інші.

Було вирішено рекомендувати голові Олевської міської ради Олегу Омельчуку та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Валерію Левченку призупинити навчально-виховний процес в Олевській гімназії з 16 по 26 квітня 2019 року у зв’язку з виявленням випадків захворювання на кір серед учнів та вчителів.

Крім того, необхідно провести роз’яснювальну роботу серед педагогічного колективу та батьків, щодо необхідності проведення заходів профілактики попередження виникнення та розповсюдження захворюваності на кір.

У свою чергу, Олевський міжрайонний відділ Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» рекомендує, окрім ізоляції класу від іншого колективу, заборонити приймати не щеплених осіб і осіб без довідки про щеплення про перенесене захворювання на кір на термін ізоляції.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту