Дівчата і футбол

Відповідно до Положення про проведення Спортивних ігор школярів Олевщини,  9 квітня 2019 року на базі Олевської ЗОШ №3 відбулися  змагання з футболу серед команд  дівчат закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради. Участь в цих змаганнях прийняли 5 команд із шкіл І-ІІІ ступенів та 3 команди зі шкіл І-ІІ ступенів.

Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради за ІІІ місце в змаганнях з футболу нагороджено команду Тепеницької ЗОШ І-ІІІ ст. та Перганську ЗОШ І-ІІ ст.,  за ІІ місце – команду Олевської гімназії та Зольнянської ЗОШ І-ІІ ст..

Перемогу здобули команди Копищенської ЗОШІ-ІІІ ст. та Калинівської ЗОШ І-ІІ ст..

Відділ освіти, молоді та спорту вітає учасників змагань та бажає їм подальших успіхів у навчанні та спорті, а переможцям – гідно представити Олевську ОТГ на обласних змаганнях з футболу.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту