Масштабні лісові пожежі в Олевському районі. Відео

В Олевському районі тривають масштабні лісові пожежі. Ввечері 23 квітня до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що у Новоозерянському лісництві державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство» Олевського району Житомирської області виникла лісова низова пожежа. За інформацією рятувальників, площа пожежі займає 5 га.

На місці події працюють 5 одиниць техніки та 36 чоловік особового складу Білокоровицького лісового господарства. В допомогу лісівники запросили підрозділи ДСНС України: на гасіння пожежі направлено 2 одинці техніки та 11 чоловік особового складу 17-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Олевськ та 31–го посту смт Бучмани. А також авіаційна техніка ДСНС України (АН-32П та гелікоптер Мі-8МТ).

Крім того, 24 квітня загорівся ліс поблизу села Лопатичі. По обидві сторони траси Київ-Ковель, на 235 км, палають дерева, вогонь стрімко поширюється. На місці пожежі працює лісова пожежна охорона.

У зв’язку з пожежею, на частині траси Київ-Ковель обмежена видимість. Деталі подій наразі встановлюються.